Zobacz wszystkie wiadomości
Wiadmość z dnia: 2010-11-24

  • nowy bank oraz numer konta:

Nasz nowy bank to Alior w związku z tym ulega zmianie numer konta, na które należy dokonywać wpłat. Nowe dane obowiązują od dnia 01.01.2011, nie mniej jednak już na fakturze za miesiąc 11.2010 zostały one podane. Zatem można od tego miesiąca dokonywać wpłat na nasz nowy rachunek bankowy.

  • elektroniczna faktura:

Dla państwa wygody i w trosce o środowisko, wprowadzamy elektroniczną fakturę. W związku z tym prosimy o bezzwłoczne zgłoszenie swojego adresu mailowego, na który ma być co miesiąc przesyłana faktura za nasze usługi. Zgłoszenia należy wysyłać na adres reklamacji zawarty w dziale „Kontakt” wg następującego wzorca:

Imię i nazwisko (nazwa firmy) widniejące/a na umowie

Data podpisania umowy

Lokalizacja świadczenia usługi

Adres mailowy, na który ma być przesyłana faktura

Numer telefonu stacjonarnego lub komórkowego


(Wysyłanie faktur elektronicznych w formacie .pdf rozpoczynamy z dniem 01.01.2011 i z tym samym momentem zaprzestajemy rozsyłania faktur papierowych).

  • nowy regulamin:

W związku z wprowadzeniem elektronicznej faktury konieczna była zmiana regulaminu. Z jego nową wersją można zapoznać się w dziale „Dokumenty do pobrania”

  • nowa oferta:

Począwszy od dnia 15.11.2010 wprowadzona została nowa oferta na nasze łącza. Z jej szczegółami można zapoznać się w dziale INTERNET – „Cennik naszych usług”

  • zmiana podatku VAT

W związku ze zmianą podatku VAT od stycznia 2011 roku, informujemy że nasza firma bierze podwyżkę na siebie. Tym samym godzimy się na co miesięczne ponoszenie strat z tego tytułu.


Mamy nadzieję, że wszystkie te informacje i zmiany wpłyną pozytywnie na dalszą współpracę z naszą firmą.


Pliki do pobrania:Copyright © 2009-2010 MarsNet
CmsNET ver: 2.2.3322.17581, G: S
Powrót Powrót Do góry Do góry