Umowy i dokumenty

Pobierz:Regulamin.pdf Umowa o świadczenie Usług Internetowych (plik .pdf - ?? KB)
 
Pobierz:Umowa.pdf Regulamin świadczenia Usług Internetowych (plik.pdf - 112 KB)
 
Pobierz:Umowa.pdf Protokół wykonania przyłączenia (plik.pdf - 45 KB)
 
Jakie kolwiek powielanie, przetwarzanie lub rozpowrzechnianie tych dokumentów bez wiedzy i zgody firmy MarsNet jest zabronione.
 
Nie możesz otworzyć pliku zapisanego w formacie .pdf ? Ściągnij program: Adobe Reader
 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: 

Mam podpisaną umowę na rok i nie mogę dalej korzystać z internetu z powodu przeprowadzki – co powinnam zrobić ?

  • Przy zawarciu umowy dnia 01.01.2010r. na czas określony 12 miesięcy tj. do 31.12.2010r., w przypadku braku chęci dalszego korzystania z naszych usług Abonent jest zobowiązany do przesłania na nasz adres pisemnego wypowiedzenia umowy do końca listopada. W przypadku jeśli z jakiegoś powodu pismo dotrze do nas w grudniu to umowa zostanie przedłużona do końca stycznia 2011r.

Podpisałem z Państwem umowę na czas określony 18 miesięcy a korzystam już 22 miesiące i jestem zmuszony do zrezygnowania z dalszej kontynuacji umowy – kiedy powinienem przesłać rozwiązanie umowy ?

  • Zgodnie z zawartą umową, Pana prawa po 18 miesiącach zmieniły się na prawa obowiązujące w przypadku osób zawierających umowę na czas nieokreślony. Zgodnie z tym, musi Pan złożyć wypowiedzenie umowy na 2 miesiące przed planowanym odłączeniem Internetu.

Korzystam z podłączenia drogą radiową, antenę mam zamontowaną na dachu w takim miejscu, że nie jestem wstanie samemu jej zdjąć – co mam zrobić w takiej sytuacji ?

  • Każdy Abonent jest zobowiązany do samodzielnego demontażu urządzeń i ich zwrócenia. W przypadku kiedy Abonent nie może lub nie chce zrobić tego samemu może zlecić to naszej firmie (cena negocjowana indywidualnie). Może również zwrócić kwotę stanowiącą wartość przedmiotu wyszczególnioną w protokole wykonania przyłączenia.

Mam zainstalowaną antenę na balkonie, podczas acieplania bloku nie zabezpieczyłem jej w żaden sposób w wyniku czego antena jest pokryta farbą – co teraz ?

  • Każdy Abonent jest odpowiedzialny za przekazany mu sprzęt na czas korzystania z internetu. Dopuki nie będzie Pan chciał zrezygnować z usług to nic się nie dzieje. Natomiast w chwili rezygnacji podczas oddawania sprzętu antena musi zostać oddana w takim stanie aby nie budziła wątpliwości, że jej zniszczenie jest spowodowane wyłącznie za sprawą upływu czasu lub warunków atmosferycznych. W przeciwnym razie musi Pan na własną rękę oczyścić antenę lub zwrócić jej równowartość podaną w protokole wykonania przyłączenia.


Copyright © 2009-2010 MarsNet
CmsNET ver: 2.2.3322.17581, G: S
Powrót Powrót Do góry Do góry